8 godzin snu w słoiczku!

Obudź się i podziwiaj swoją świeżą, pełną życia i piękną cerę. Intensywnie działająca maseczka bez spłukiwania z silnie odżywczym olejkiem Inca Inchi oraz masłem cupuaçu, a także głęboko nawilżającym kwasem hialuronowym usuwa oznaki zmęczenia sprawiając, że rankiem skóra wygląda na wypoczętą.

Ten rok się jeszcze nie skończył, a ja już wiem, że ta niebieska perełka będzie jednym z moich ulubionych kosmetyków top of the top.

Co to takiego dokładnie? W standardowym opakowaniu – 50 ml – znajdziemy intensywnie pielęgnującą i regenerującą maseczkę na noc.

Jest to zdecydowanie nowość i traktuję ją jako uzupełnienie silnie odżywiającej serii NovAge z firmy Oriflame, którą stosuję już od kilku miesięcy.

Stosowanie tego produktu jest niezwykle łatwe – na noc nakładamy niewielką warstwę maseczki na skórę twarzy – na wcześniej nałożony krem – i… idziemy spać 🙂

Osobiście uważam to za duży plus, ponieważ po nałożeniu od razu mogę zapomnieć o tym, że coś jeszcze muszę zmywać czy trzymać ileś tam minut.

Śmiało zatem mogę zakwalifikować ten produkt, jako upiększający i ułatwiający życie.

Co więcej?

Maseczka działa bardzo intensywnie – stosujemy ją maksymalnie dwa razy w tygodniu – głęboko nawilża i usuwa oznaki zmęczenia, dzięki czemu rano nasza skóra wygląda świeżo i promiennie.

Produkt zawiera odżywczy olejek Inca Inchi, masło cupuaçu i kwas hialuronowy.

Polecam wypróbować, kosmetyk jest łatwo dostępny – możemy go zakupić w sklepie internetowym ze zniżką 20%.

Ja dodatkowo zamówiłam jeszcze taką elastyczną szpatułkę, która jest bardzo wygodna i zmniejsza ryzyko dostawania się zanieczyszczeń do produktu.

Dajcie znać czy znacie i czy mieliście okazję już próbować nowości z tej serii 🙂