Woda perfumowana Amazing Paradise

Unikalny zapach lata Amazing Paradise zamknięty w oceanicznym flakonie, który przeniesie Cię na tropikalną wyspę marzeń.

Kocham lato, słońce i wylegiwanie się na przepięknych plażach. Kiedy zimą jest ponuro i źle sięgam po najcudowniejszy zapach na ziemi, zapach który przenosi mnie do ciepłych nadmorskich krajów, do niesamowitego raju. Amazing Paradise. Jego wyjątkową cechą jest unikalna nuta kwiatowa – Paradise Drop, została stworzona na wyłączność Oriflame i to właśnie dzięki tej nucie kreacja jest tak unikalna. Paradise Drop to bardzo rzadka roślina, której kwiaty znajdują się w samym sercu ekwadorskich lasów i zakwitają tylko raz na trzy lata!

Zapach egzotycznych kwiatów otaczają akordy drzewne i cytrusowe, co razem daje nam cudowny zapach o iskrzącym i musującym charakterze.

Amazing Paradise stworzyły Evelyne Boulanger (współtworzyła między innymi zapach Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite dla Givenchy) oraz Alexandra Carlin (mająca na swoim koncie wiele zapachów między innymi dla marki Oriflame, czy Amourage)

Grube szkło flakonu, o barwie spokojnego oceanu wraz z koreczkiem przypominającym wzorem ogon syrenki dopełniają wizję pięknej letniej przygody.

  • NUTA GŁOWY: Zielona guawa, liście fiołka, kwiat mandarynki
  • NUTA SERCA: Jaśmin, Paradise Drop, malina.
  • NUTA BAZOWA : Piżmo, wanilia, Płomień Afryki

Woda perfumowana Amazing Paradise kosztuje standardowo 139.90zł (czasem możesz trafić na promocje), możesz jednak kupić ją 20% taniej, zapisując się tutaj i podając kod promocyjny KASIA.SZ