Baza wygładzająca NovAge

Nieskazitelny wygląd cery i piękny długo utrzymujący się makijaż to efekty zastosowania jednego elementu, o którym wiele kobiet zapomina – bazy pod makijaż.

Baza wygładzająca  nie tylko świetnie utrzymuje warstwy makijażu, ale również, wygładza skórę i nadaje jej promienny wygląd oraz tuszuje widoczność porów. Można ją stosować  jako fundament podkładu, ale również  pod produkty pielęgnacyjne codziennego użytku.

Przetestowałam kilka produktów znanych marek jednak , wybrałam bazę NovAge od Oriflame. Nie napiszę złego słowa o żadnym z konkurencyjnych produktów, ponieważ każdy z nich miał jakąś pozytywną cechę, natomiast najwięcej plusów ma dla mnie właśnie baza szwedzkiej firmy.

Jak już napisałam wcześniej – idealnie nadaje się do utrzymania makijażu i tu sprawdza się w 100%. Oprócz niesamowitego efektu aksamitnej skóry, matuje i zarazem sprawi, że skóra wygląda na zdrowszą, jest promienna, a pory (jeśli są 🙂 ) pozostawają znikome.

Ogromnym plusem jest również konsystencja i wydajność produktu, wystarczy nałożyć niewielką ilość, aby móc ją równomiernie rozprowadzić.

Sam efekt przy nakładaniu już jest szokujący – jakby  cera  pod opuszkami  była pokryta warstwą jedwabiu! Naprawdę wielkie WOW <3

Kolejnym atutem jest to, że baza jest bezzapachowa, co nie koliduje z pozostałymi kosmetykami. Ma ona przezroczystą konsystencję, pierwszy raz spotkałam się z taką bazą!

Uważam, że cena również jest przystępna. Jeśli mam przełożyć ją na efekt, jaki zyskuję po użyciu, to według mnie jest nawet za tania!

Dla zwiększonego efektu nieskazitelnej cery polecam również użycie peelingu do twarzy także z serii NovAge. Przepięknie pachnie i jego wysoką jakość także potwierdzam w 100%.

Bazy używam również wtedy, kiedy nie nakładam makijażu, zyskuję tym samym efekt naprawdę zdrowej i promiennej cery!

Co ciekawe – bazę tę można też nałożyć na makijaż – wtedy uzyskamy efekt zmatowienia, a pory staną się praktycznie niewidoczne!

W Katalogu 8 produkt ten znajdziemy w super promocji. Po rejestracji na www.orivip.pl i podaniu kodu MILENAŚWINIARSKA, kupicie ją dodatkowo -20% taniej!