Nowa seria pielęgnacyjna NovAge

NovAge to seria zaawansowanych kosmetyków odpowiadających na potrzeby skóry osób w różnym wieku, stworzona dla kobiety perfekcyjnej, która dba o siebie i swoją skórę, oczekuje pielęgnacji najwyższej jakości i przyjemności sensorycznej, a także skutecznych rezultatów.


Rozświetlony makijaż na imprezę

Dziś zaprezentuję Wam, jak wykonałam rozświetlony makijaż na imprezę, który do 5-tej nad ranem został nienaruszony, pomimo całonocnej zabawy na Armin Only w ostatnią sobotę. Pokażę Wam też jakich kosmetyków do tego użyłam i zdradzę też kilka swoich tricków, dzięki którym można osiągnąć świetny efekt kosmetykami, które docelowo mają inne zastosowanie niż podaje producent. Jeśli jesteście ciekawe, jak uzyskać taki efekt jak poniżej, to zapraszam do dalszej lektury tego posta 🙂


Matowy Mus do ust Lip Sensation

Pierwsza w historii Oriflame matowa pomadka w płynie!


Kolorowa kreska na lato

Latem uwielbiam bawić się makijażem na wieczór i testować różne kolory na oczach i ustach. Postawiłam na prosty makijaż z akcentem na kolorową kreskę na oku – do tego użyłam linera z limitowanej edycji Very Me, który ma przepiękne drobinki nabłyszczające i wygodny aplikator w pędzelku.


Amazing Paradise – zapach lata

Unikalny zapach lata Amazing Paradise zamknięty w oceanicznym flakonie, który przeniesie Cię na tropikalną wyspę marzeń.