Esencja paryskiego stylu

Eclat Mon Parfum w wyrafinowany sposób wyraża styl niewymuszonej, paryskiej elegancji.

Perfumy Eclat Mon Parfum to kreacja zawierająca najbardziej prestiżowe, cenne składniki, stworzona w oparciu o najlepszą ekspercką wiedzę.

Najbardziej wykwintny wyraz francuskiej elegancji i stylu.

Perfumy Eclat Mon Parfum zdobi akord stworzony na wyłączność przez legendarny, paryski dom perfumeryjny DeLaire – szlachetny akord białego irysa. Kobieta ubrana w Eclat Mon Parfum to kobieta, która roztacza świetlistą aurę elegancji i wyrafinowania – uosobienie ponadczasowej, paryskiej finezji.

Dla kogo?

  • Dla kobiet, które pragną ekskluzywnych perfum.
  • Dla kobiety, która roztacza wokół siebie aurę elegancji.
  • Dla kobiety, która jest elegancka na co dzień.
  • Dla kobiety, która ceni sobie wyrafinowane zapachy.

Kreatorka zapachu:

Stworzony przez wielokrotnie nagradzaną Mistrzynię perfumiarstwa Emilie Coppermann. Tytuł Mistrzyni perfumiarstwa jest najwyższym, jaki można zdobyć w świecie perfumeryjnym. Emilie pomagała w tworzeniu najlepszych zapachów dla światowych marek, jak Givenchy czy Paco Rabanne, a dla Oriflame wykreowała Tenderly Promise. Jej kompozycje są wyrafinowane i niezwykle kobiece.

Koncentracja esencji:

Eclat mon Perfum to najbardziej ekskluzywna forma zapachu- perfumy o wysokiej koncentracji esencji zapachowych. Im wyższa koncentracja esencji, tym lepsza jest jakość i trwałość zapachu.

Rodzina zapachu: kwiatowo- zielony

Unikalny akord DeLair

Jeden wyjątkowy składnik sprawia, że perfumy Eclat Mon Parfum są naprawdę wyjątkowe: akord DeLair Boudoir. Wyrafinowane perfumy z wyjątkowym akordem DeLaire.

Perfumy Eclat Mon Parfum zdobi akord, stworzony na wyłączność przez paryski dom perfumeryjny DeLaire – jest to szlachetny akord białego irysa, emblematu francuskiej rodziny królewskiej. Biały irys jest najsłynniejszym i najbardziej prestiżowym kwiatem sztuki perfumeryjnej.

Ciekawostka: Oriflame znajduje się w nielicznym gronie najbardziej ekskluzywnych marek, które użyły akordu DeLair Boudoir w swoich perfumach!

Dom perfumeryjny DeLair

Akord DeLair Boudoir powstał w jednym z najsłynniejszych domów perfumeryjnych na świecie – domu najlepiej strzeżonego sekretu świata zapachów. 140 lat temu w domu DeLair odkryto sposób uzyskiwania bogatych i unikalnych nut oraz stworzono zupełnie nowe akordy.

Piramida zapachu:

Prestiżowy biały irys.

Unowocześniając ekskluzywny akord DeLair, nasza Mistrzyni perfumiarstwa wydobyła z niego najdoskonalsze nuty rzadkiego i cennego kwiatu białego irysa. Podobnie jak akord DeLair, biały irys jest jednym z najdroższych, najbardziej prestiżowych i kultowych surowców sztuki kreowania perfum.

Nuty DeLair są połączone z akordem gruszki chińskiej i migdałów. Przepiękna ponadczasowa kobieca kompozycja.

[Źródło: www.oriflame.pl]

Korzyści:

  • Nowy zapach perfum Eclat Mon Parfum pozwoli Wam wykreować paryski styl.
  • To zapach promienny, elegancki, wyrafinowany, pełen francuskiego szyku, stylowy i luksusowy zarazem.
  • Zapach glamour – pełen szyku, elegancji i blasku.
  • Paryska finezja każdego dnia!
  • Wykwintny wyraz francuskiej elegancji i stylu.
  • Zapach, dzięki któremu czujesz się bardziej kobieca, wyrafinowana i elegancka.

Moje wrażenia:

Sam flakon jest przepiękny – zdobi go urocza kokardka, która dodaje mu elegancji i wdzięku. Zapach mnie totalnie oczarował – jest świeży, delikatny, ale jednocześnie niesamowicie trwały – użyłam go rano i czułam go przez cały dzień, ubrania pachną nawet na drugi dzień.

Oferta na zapach:

Perfumy mają swoją premierę w Katalogu 14 (25 września – 15 października 2018 r.). Standardowa ich cena to 159,90 zł, natomiast w Katalogu 14 możemy je kupić w promocji za 99,99 zł lub za 79,99 zł (jeśli zamówiliśmy dowolny produkt od Konsultanta w Katalogu 13). Ja natomiast polecam zarejestrować się tu i zrobić dowolny zakup w Katalogu 13, przy okazji odebrać komplet 2 szklanych filiżanek Nescafe w prezencie, i kupić te perfumy w Katalogu 14 za 63,99 zł!

Rejestracja Was do niczego nie zobowiązuje – nie ma obowiązku robienia zakupów co miesiąc, ani na jakąś określoną kwotę. Możecie nawet zrobić tylko jednorazowe zakupy -20% taniej 🙂 Bardzo dużo osób w naszym zespole z tej opcji korzysta i sobie ją mega chwali – polecam!

Kasia Marciniuk

Wszystkie zdjęcia na blogu są naszego autorstwa, prosimy o nie kopiowanie i nie umieszczanie ich na swoich stronach / profilach w Social Mediach bez naszej pisemnej zgody.