Lakiery The ONE w nowej odsłonie!

Koniec z odpryskami na paznokciach! Poznaj nowy sposób na to, aby Twój ulubiony kolor wytrzymał nawet kilka tygodni. Jak zrobić półhybrydę?

Jak każda kobieta uwielbiam mieć zadbane dłonie i pomalowane paznokcie, jednak zwykłe lakiery nie wytrzymują mojego trybu życia i bardzo szybko ulegają zniszczeniu. Do tego odwieczny problem: ledwo pomalujesz, ledwo wyschnie, napracowałaś się jak nigdy – a tu pac… coś stanęło na drodze Twoich przepięknych paznokci. Ile razy spałaś w najdziwniejszych pozycjach, byle tylko nie zrobić na paznokciach odcisku poduszki czy włosów? Przyznaj, że nie raz miałaś ochotę olać to wszystko i wyrzucić te wszystkie lakiery na śmietnik 😉 Ale serce boli..
Całkiem niedawno koleżanka zrobiła mi paznokcie hybrydowe. Jakie to piękne! Poświęcasz jeden wieczór i masz pazurki na parę tygodni! No tak… ale co z tymi wszystkimi pięknymi kolorkami zwykłych lakierów, które zgromadziłaś do tej pory?
Bardzo nie chciałam rozstawać się z moją kolekcją lakierów The ONE, więc postanowiłam spróbować połączyć nasze lakiery z hybrydami. Eureka! Lakiery The ONE idealnie nadają się na półhybrydy! Lakiery z tej serii są mocno kryjące i długo utrzymujące się, w ultra modnych odcieniach. Dzięki technologii Expert Gel równomiernie rozprowadzają się na paznokciach, a kolory są odporne na blaknięcie i odpryskiwanie. Z szerokim pędzelkiem typu High Definition dla precyzyjnej aplikacji.

Jak zrobić półhybrydę?

Całkiem prosto, prawie niczym nie różni się to od zwykłej hybrydy.
Zaczynamy od spiłowania paznokci i zmatowienia ich bloczkiem. Po tym procesie przemywamy paznokcie cleanerem i pokrywamy bazą (ja nakładam bazę Semilac i utwardzam w lampie). Następnie malujemy nasze paznokcie wybranymi kolorami z serii The ONE (1-2 warstwy, w zależności od krycia) i czekamy aż lakier dobrze wyschnie. Ja przeważnie wtedy rozsiadam się wygodnie i oglądam nasze webinary szkoleniowe lub filmy motywacyjne 🙂
Jeżeli lakier mamy już suchy, nakładamy top np. Semilac i utwardzamy w lampie. Ja nakładam zawsze 2 warstwy, tak dla pewności.
Tadam! Cieszymy się naszymi ulubionymi lakierami przez wiele, wiele dni bez strachu, że odprysną w najmniej odpowiednim momencie.
Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o tej metodzie i czy ją wypróbujecie? A może któraś z Was już w ten sposób eksperymentowała?
W obecnym katalogu lakiery The ONE kosztują 24.90zł, możesz jednak kupić je 20% taniej, zapisując się na stronie www.orivip.pl i podając kod KASIA.SZ
Poniżej zdjęcia – na moich paznokciach odcień Strawberry Cream oraz Sea Salt.