Limitowana kolekcja emalii do paznokci The One Express

Stwórz własną stylizację paznokci, stosując nowe supermodne, połyskujące lakiery The ONE Express. Każdy odcień świetnie wygląda zarówno noszony na niepomalowane paznokcie, jak i w połączeniu z innymi kolorami. Dzięki łatwej w użyciu formule, uniwersalnym odcieniom i szalonym efektom, możesz uzyskać taki look, jakiego pragniesz!

W kolekcji tej znajdziemy 3 lakiery w chłodnych odcieniach – jasny srebrny, ciemny srebrny i brokatowy srebrny mieniący się kolorami tęczy, oraz 3 lakiery w ciepłej tonacji – czekoladowy brąz, perłowy brzoskwiniowy oraz spektakularny lakier do zdobień w odcieniach złota oraz miedzi.

Zdecydowanie bardziej spodobały mi się lakiery w ciepłych odcieniach i postanowiłam wykonać manicure przy ich użyciu. Emalie mają bardzo grube pędzelki i trudno się nimi maluje, dlatego posłużyłam się też dodatkowym pędzelkiem do zdobień. Czekoladowy lakier jest mega mocno napigmentowany, ale za to bardzo trudno się nakłada – jest niesamowicie gęsty. Miałam wrażenie, że na paznokciach rozprowadzam gęstą polewę czekoladową! Natomiast odcień szampańskiej brzoskwini jest perłowy i bardzo rzadki – trzeba nałożyć 2 warstwy, aby nie przebijała naturalna płytka paznokcia lub emalia podkładowa. Jeśli chodzi o lakier do zdobień – wygląda on jak malutkie kawałki folii transferowej! Świetnie prezentuje się na paznokciach! Ma on przezroczystą strukturę, więc może być aplikowany na każdy, dowolny kolor lakieru – jednak najładniej będzie wyglądać na ciemnych, ciepłych odcieniach.

Nie jestem specjalistą od malowania paznokci i właściwie nie lubię tego robić, dlatego moja stylizacja nie jest czymś nadzwyczajnym, po prostu chciałam Wam pokazać, w jaki sposób można połączyć te kolory ze sobą i stworzyć coś ciekawego na paznokciach. Jestem przekonana, że wiele z was jest w stanie pomalować te paznokcie milion razy lepiej 🙂

Jeśli jednak jesteście ciekawe, jak wykonałam tę stylizację i jak pracowało się z tymi lakierami, to wpadnijcie na mój kanał na YouTubie, gdzie znajdziecie filmik z tymi lakierami. Będzie mi miło, jeśli wyrazicie swoją opinię w komentarzu pod filmikiem, a jeśli Wam się spodobało i chciałybyście otrzymywać powiadomienia o kolejnych materiałach, to koniecznie zasubskrybujcie mój kanał!

W obecnym katalogu te lakiery kosztują 9.99 zł, możesz jednak kupić je 20% taniej, zapisując się na stronie www.orivip.pl i podając kod ORILOVERS