Moje słodkie przyjemności

Woda perfumowana Love Potion Secrets jest wspaniałym zapachem dla „smakoszy”, który uwodzi swoją mocą i seksualnością. Stworzony specjalnie dla zmysłowych kobiet, obiecuje uzależniające i nieodparcie kuszące doświadczenie zapachowe.

Możesz zaspokoić pragnienie przyjemności…

Niewypowiedziana przyjemność… Jak nigdy dotąd…

Pod tajemniczą woalką intryg znajduje się kuszący element uwodzenia. Gwałtowne uniesienie, które zdejmuje okowy ukrytych pragnień  i potęguje ekstazę. Jest Twoje, kiedy tylko zechcesz.

Opis zapachu:

Uwodzicielski orientalno–waniliowo-owocowy zapach  oszałamia iskrzącym aromatem owoców: kompozycją  soczystej mandarynki, przepysznej nektarynki
i zaskakującego ananasa i białej truskawki w roli głównej.  Jego serce otwiera się welonem białych kwiatów – gardenia,  jaśmin i orchidea – dodających elegancji i sensualności.

Sekret zapachu to nuty głębi odsłaniające swą seksowaną naturę, zaklętą w melanżu białej czekolady wzmocnionej kremową ambrą i otoczoną luksusowym drzewem sandałowym.

Rodzina zapachu:

Orientalno-waniliowo- owocowy

Pierwszy raz w świecie perfum, akord smakowitej białej truskawki zanurzonej w białej czekoladzie znalazł się w kompozycji Love Potion Secrets.

Kreacja jest wyjątkowo apetyczna  i bardzo zmysłowa – jest jak afrodyzjak, uzależniająca i nieodparcie kusząca.

Kluczowe składniki:

  • Biała truskawka
  • Biała czekolada

Nuty białej truskawki, białych kwiatów i białej czekolady

Kreatorka zapachu:

Honorine Blanc

Urodzona i wychowana w Libanie, uczyła się w Paryżu, teraz mieszka w Nowym Jorku. Jej inspiracją są trzy różne kultury.

[Źródło tekstu: oriflame.pl]

Moje osobiste wrażenia:

Jestem tym zapachem oczarowana! Jest słodki i kuszący, idealnie nadaje się na wiosenną randkę. Przykuwa uwagę mężczyzn. Woda ta jest bardzo trwała, a zapach się nie nudzi. Gorrrąco polecam <3

P.S. W aktualnym Katalogu 5/2017 (do 10 kwietnia) kupicie ją za jedyne 59,90 zł (przecena ze 119,00 zł!), a po rejestracji na www.orivip.pl i wpisaniu kodu „ORILOVERS” za jedyne 47,92 zł! Nie musicie zamawiać co miesiąc, ani na określona kwotę 🙂