Firmę Oriflame znam od dziecka, ponieważ w mojej rodzinie odkąd sięgam pamięcią, kupowano „różowe” wtedy pojemniczki z ulubionymi kosmetykami tej marki. Moja mama również była konsultantką.

Moją przygodę z firmą zaczęłam jednak dopiero w czerwcu 2016 roku. Powód był oczywisty: wspaniałe produkty, którymi teraz będąc klubowiczem mogę cieszyć się na co dzień.

Pierwszy mój kontakt z kosmetykami był mówiąc krótko, polecony z góry. Przez te wszystkie lata jednak zdążyłam poznać produkty jeszcze bardziej i sama przekonać się co do ich jakości.

Pierwszy element, który zaowocował moim zaufaniem do Oriflame, był na pewno fakt, że produkty te powstają w oparciu o lata badań i patenty wykorzystywane w ich produkcji są w większości naturalne i ekologiczne . Drugi element to fakt, iż nie są testowane na zwierzętach, a to jest zgodne z moimi przekonaniami.

Bardzo cenię sobie kosmetyki dobrej jakości , które dają widoczne efekty zwłaszcza jeśli chodzi o pielęgnację twarzy. Oriflame dało mi możliwość poznania linii NovAge od podszewki. Poznałam tajniki zaawansowanych technologii i dowody na skuteczność ich działania poparte badaniami klinicznymi. Linia , o której piszę, to mój diamencik wśród wszystkich serii do pielęgnacji twarzy, można w niej znaleźć różnorodne serie skierowane na konkretne potrzeby wszystkich rodzajów cery, od tych najmłodszych po dojrzałe.

Specjalizuję się również w całym procesie pielęgnacji twarzy od oczyszczania po odpowiednie przygotowanie do dalszej pielęgnacji

Moimi bezdyskusyjnymi faworytami są:

  • Żel do demakijażu oczu,
  • Baza wygładzająca NovAge
  • Perfekcyjne Serum z serii NovAge Time Restore

Milena Kolińska, Niezależny Konsultant Klubu Oriflame

NAPISZ MAILA

Napisz na moją skrzynkę e-mail. Odpowiadam zazwyczaj w ciągu 24h.

milenakolinska655@gmail.com

ZADZWOŃ

Zadzwoń i omów szczegóły przez telefon lub wyślij mi sms-a z prośbą o kontakt.

693 090 379

SPOTKAJ SIĘ

Umów się ze mną na biznesową kawę, by zobaczyć, jak możemy razem współpracować.

Znajdź mnie na FB

Zobacz moje wpisy na Blogu!


Specjalizuję się przede wszystkim w pielęgnacji cery, a zwłaszcza w serii NovAge.