NovAge to seria zaawansowanych kosmetyków odpowiadających na potrzeby skóry osób w różnym wieku, stworzona dla kobiety perfekcyjnej, która dba o siebie i swoją skórę, oczekuje pielęgnacji najwyższej jakości i przyjemności sensorycznej, a także skutecznych rezultatów.

Starzenie się to naturalny proces, który zachodzi z czasem i nie możemy go zatrzymać, możemy natomiast zmniejszyć widoczność zmian między innymi poprzez odpowiednią pielęgnację cery. Okazuje się, że każdy moment jest dobry aby zacząć, ponieważ aż w 80% mamy możliwość wpływu na wygląd naszej skóry! Mitem jest bardzo często rozpowszechniany fakt, że to DNA decyduje o naszym wyglądzie. Najnowsze badania naukowe pokazują, że genetyka odgrywa niewielką rolę w starzeniu się skóry w porównaniu z naszym stylem życia oraz czynnikami zewnętrznymi takimi jak otaczające nas środowisko.

Aby lepiej zrozumieć co sprawia, że wyglądamy starzej Oriflame przeprowadziło analizę starzenia się skóry metodą AgeReflecTM. Między innymi przez lepsze poznanie procesów wiemy jak ukierunkować nasze produkty, aby  wyglądać młodziej.

W oparciu o te badania naukowcy opracowali nowe, zaawansowane serie kosmetyków walczące z objawami starzenia się skóry:

  • NovAge Ultimate Lift – skierowana jest do kobiet, którym zależy na ujędrnieniu i poprawieniu konturu. Rezultatem jest jędrniejsza i bardziej sprężysta skóra nawet o 70%.
  • NovAge Ecollagen – skierowana jest do kobiet, którym zależy przede wszystkim na redukcji pierwszych oznak zmarszczek. Efekt? Redukcja zmarszczek nawet o 33% – potwierdzone i udowodnione klinicznie.
  • NovAge True Perfection – skierowana jest do kobiet, którym zależy na perfekcyjnej cerze oraz ochronie przeciwstarzeniowej. Rezultat? 11 razy bardziej promienna skóra – potwierdzone i udowodnione klinicznie.

Zestawy z serii NovAge składają się z 6 produktów w ramach serii, które są idealnie dobrane i skomponowane. Stosowanie całej serii w ramach opracowanego systemu utrwalającego młodość rytuału pielęgnacyjnego daje aż siedmiokrotnie lepsze rezultaty niż stosowanie pojedynczych kosmetyków z danej serii.

Zapraszam do bezpłatnego przetestowania kosmetyków NovAge, możesz to zrobić wchodząc na stronę www.naukowyprzelom.pl i wpisując kod: DOROTA.