Warsztaty pielęgnacji cery online

Zapisz się na darmowe warsztaty!


Zapraszamy na spotkanie online, podczas którego powiemy Ci, jak zadbać o cerę każdego dnia. Odpowiemy na nurtujące pytania dotyczące pielęgnacji oraz przedstawimy rytuał przedłużający młodość w 4 prostych krokach, które każda z Was będzie mogła wykonać u siebie w domu, podczas tych warsztatów. Pokażemy Ci, jak prawidłowo wykonywać cotygodniową pielęgnację specjalną - typu peelingi czy maseczki. Powiemy też, jak odpowiednio dobrać kremy i inne kosmetyki do Twojej skóry! Podczas warsztatów będziesz mogła przetestować od razu wybrany zestaw kosmetyków NovAge - otrzymasz od nas zestaw próbek w prezencie!

Termin najbliższych warsztatów:

19 sierpnia 2021 r. (czwartek), godz. 21:15

 

Obejrzyj film i dopasuj serię NovAge do potrzeb swojej skóry! W poniższym formularzu wybierz jedną z 6 kolekcji, którą chcesz za darmo przetestować. Otrzymasz od nas zestaw próbek 5 produktów, które wchodzą w skład danej serii. Podczas warsztatów pokażemy Ci, w jaki sposób używać tych kosmetyków.

 

Zapisz się na warsztaty pielęgnacji cery online oraz odbierz darmowy zestaw próbek wybranej serii!


Dziękujemy za zainteresowanie naszymi warsztatami. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez poniższy formularz. Na podany adres e-mail otrzymasz link do spotkania online i instrukcję logowania oraz informację, jak się przygotować do warsztatów .

Ważne informacje


Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami.

  • Warsztaty odbędą się w formie online na platformie ZOOM. Dane do logowania otrzymasz na swój adres email.
  • Spotkanie potrwa około godziny.
  • Po warsztatach otrzymasz od nas na maila poradnik pielęgnacji cery oraz specjalny kod rabatowy na zakup kosmetyków, pokazywanych podczas warsztatów.
  • Jeśli masz jakieś pytania - skontaktuj się z nami.